محسن زارع اشکذری (عضو هیئت‌ مؤسس)

محسن زارع اشکذری (عضو هیئت‌ مؤسس)

محسن زارع اشکذری از تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران سینما، تلویزیون و تئاتر کشور می‌باشد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ی کارشناسی مدیریت فرهنگی و کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی است. از فعالیت‌های او در عرصه‌ی تهیه‌کنندگی می‌توان به فیلم سینمایی جان به حراج، نمایش‌های عاشقانه‌ای برای عباس و سه‌شنبه‌های لعنتی و فیلم کوتاه قربانی اشاره کرد، که در سی‌وهفتمین دوره‌ی جشنواره‌ی جهانی فیلم فجر موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین فیلم جلوه‌گاه شرق گردید.
وی همچنین در فیلم‌ سینمایی صبح نزدیک است و مجموعه‌ی مستند ده قسمتی‌ی سفرنامه‌ی اربعین به عنوان جانشین تهیه‌کننده حضور داشته است.
زارع که از موسسان و اعضای هیئت‌مدیره‌ی سازمان مردم نهاد خیریه‌ی هنرمندان مهرآفرین و موسسه‌ی فرهنگی‌هنری هنرمندان مشرق زمین است، به عنوان مشاورعالی و دبیر سیاست‌گذاری‌ی اولین فستیوال ملی اسب تهران و دبیر پنجمین اجلاس بین‌المللی‌ی صلح نیز فعالیت داشته است.
وی علاوه بر فعالیت در حوزه‌های فرهنگی و هنری، در زمینه‌ی ورزشی نیز از مدیران موفق محسوب می‌شود. دبیری هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری‌ی شهرستان ری، مسئول کمیته‌ی فرهنگی‌ی انجمن ثبت رکورد دانشگاه پیام نور و عضویت در موسسه‌ی بین‌المللی‌ی فرهنگی‌ورزشی‌ی ثبت رکوردهای ورزشی ایمارو از دیگر تجارب او است.

نظر بدهيد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *